• |
ide | kryesore

Durrës/ Mbytet pasi ra në pus i moshuari

-Instant, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në orët e vona të mbrëmjes në fshatin Katund i Ri në Durrës, ku ka humbur jetën një i moshuar. Sipas raportimeve të policisë, 81-vjeçari A.L. ka rënë në pusin e shtëpisë dhe për pasojë është mbytur.


Nga veprimet hetimore dyshohet se i moshuari është rrëzuar aksidentalisht, megjithatë vijojnë hetimet.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu