• |
ide | kryesore

Pas lidhjes me Jlo, Alex rikthehet te ish gruaja

-Instant, Paparazzi, Slider

Alex Rodriguez hoqi dorë nga shpresat për të rikthyer Jennifer-in.


Ai u rikthye tek ish-gruaja. “Cynthia është mama klas për vajzat tona!” – shkruan ai në fotot ku shfaqet më i qeshur se kurrë krah ish-gruas.


Ish-çifti u martuan në 2002-in dhe janë prindër të dy vajzave adoleshente, Natasha dhe Ella. Cynthia u divorcua nga Alex në 2008-ën dhe pak vite më vonë, Alex ishte shumë gati për t’u martuar me Lopez, por gjërat ndryshuan dhe ndarja e papritur, ndodhi!

Tani, Jenn është duke shijuar dashurinë e re për të dashurin e vjetër, Ben Affleck, e ndërsa Alex? Si fillim, ushtrohet me ish-gruan, më tej s’e dimë çdo të ndodhë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.