• |
ide | kryesore

Video/ Çfarë autogoli Hummels: Neuer nuk mund të bëjë asgjë, Franca në avantazh

-Instant, Sport, Video

Në ndeshjen e madhe të Euro 2020, Franca merr avantazhin në Mynih pas 20 minutash lojë, në të cilën Gjermania kishte treguar ekuilibër, por pa mundur të testojë Lloris. E kundërta me skuadrën e Deschamps që rrezikoi me Pogba e Mbappe dhe e zgjidhi me… Hummels. Një autogol i gjermanëve i hap rrugën Francës: Pogba hapi lojën për Hernandez që e fut topin në zonë. Hummels në tentativë ta largojë e dërgon në rrjetën e Neuer.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu