• |
ide | kryesore

Aksident me vdekje në Memaliaj

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur paraditen e së mërkurës në Memaliaj. Raportohet se viktima quhet Adem Hada. Ai ishte 53 vjeç. Mësohet se ai po udhëtonte me motoçikletë kur ka dalë nga rruga, duke humbur jetën. Ngjarja është shënuar në rrugën mes fshatrave Krahës e Zhulaj. Viktima dyshohet se humbi kontrollin e mjetit dhe më pas doli nga rruga.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu