• |
ide | kryesore

Dakota Johnson , së shpejti pjesë e një seriali në Netflix

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se aktorja Dakota Johnson do të vijë së shpejti me një tjetër serial.


Sipas tyre, në serialin e titulluar ” Bindja”, Dakota do të portretizojë rolin e Anne Elliot e cila do të vijë si një ndërthurje me romanin e Austen.Në serial do të trajtohet  historia e  Anne dhe familjes së saj të cilët do të përballen me cështje financiare dhe ribashkimi i Elliot me të fejuarin Frederick, (Cosmo Jarvisi) pas 7 vitesh ndarje.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu