• |
ide | kryesore

Ish partnerja e Ben Affleck, në një lidhje dashurie

-Instant, Paparazzi, Slider

Ish partnerja e Ben Affleck ,  Ana De Armas ka nisur një romancë dashurie me aktorin Paul Boukadakis.


Burime të afërta me aktoren janë shprehur për mediat se gjërat mes tyre po shkojnë shumë mirë dhe Paul ka prezantuar Ana-n me anëtarët e familjes.“Paul dhe Ana u prezantuan përmes miqve. Ai është me qendër në Austin, por e ndan kohën e tij midis Teksasit dhe Santa Monikës. Ai ka qenë duke kaluar shumë kohë me Anën para se ajo të largohej nga ShBA për të xhiruar filmin e saj të ri”, tregoi burimi.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu