• |
ide | kryesore

Kylie Jenner rikthehet me Travis Scott

-Instant, Paparazzi, Slider

Kylie Jenner dhe reperi Travis Scott janë rikthyer së bashku


Përmes rrjetit të saj social , Instagram, Kylie postoi një foto me Travis duke konfirmuar se kanë vendosur të vazhdojnë sërish romancën e tyre. Gjithashtu reperi gjatë fjalimit të tij në 72-vjetorin e Parsons Benefit në New York i shprehu publikisht dashurinë Jenner.” Stormi, të dua dhe  ty gruaja ime të dua”, deklaroi ai. Burime të afërta me ciftin kanë deklaruar se  ata po përpiqen t’i rregullojnë gjërat, jo vetëm për hatër të së bijës por sepse ende kanë ndjenja.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu