• |
ide | kryesore

Ndalohet 61-vjeçari në Gjirokastër, dyshohet se ngacmoi seksualisht 3 vajza të mitura

Arkiva, Lajme, Të fundit

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Gjirokastër bënë ndalimin e shtetasit V. M., 61 vjeç, banues në Erind, Gjirokastër, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht tri vajza të mitura të moshës 14 vjeçe, 8 vjeçe dhe 7 vjeçe. Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Gjirokastër, për veprën penale “Ngacmimi seksual”.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu