• |
ide | kryesore

Aksident i rëndë në Fier, makina del nga rruga, ndërron jetë një person

-Instant, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Fier.


Një makinë tip “Ford” ka dalë nga një rrugë në Carkan, ku si pasojë ka humbur jetën drejtuesi i saj.


Policia dhe zjarrfikëset janë drejtuar për në vendin e ngjarjes, ndërsa identifikimi i viktimës ende nuk është bërë i ditur.

“Sot rreth orës 16:50, një shtetas ende i paidentifikuar, duke drejtuar automjetin tip “Ford”, në aksin rrugor Cakran-Fier, ka humbur kontrollin duke ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka humbur jetën.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e policisë rrugore dhe po kryhen veprimet hetimore për zbardhjen e rrethanave të daljes nga rruga dhe identifikimin e viktimës”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu