• |
ide | kryesore

Aksion i madh anti-drogë, Prokuroria e Tiranës firmos 10 urdhër-arreste

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksion i madh anti-drogë po zhvillohet sot në vend nga Prokuroria e Tiranës, në bashkëpunim me Policinë e Shtetit.


Lajmi bëhet i ditur nga gazetarja Klodiana Lala, e cila thekson se Prokuroria e Tiranës ka firmosur 10 urdhër-arreste për të dyshuar për trafik droge.


Burime jo zyrtare i thanë gazetares Lala se deri më tani janë arrestuar mbi 10 të dyshuar. Aksioni po zhvillohet në kuadër të goditjes së veprave penale, që lidhen me kultivimin dhe trafikimin e lëndëve narkotike.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu