• |
ide | kryesore

Dhurata marramendëse e Scott Disicik për partneren 19 vite më të re

-Instant, Paparazzi, Slider

Scott Disick është përfolur kohët e fundit në media për lidhjen e tij me modelen 19 vite më të re,Amelia Hamlin .


Dyshja  e zyrtarizoi lidhjen e tyre në fillim të muajit shkurt, dhe burime të afërta pranë tyre kanë deklaruar se ata janë të dashuruar me njëri tjetrin. Së fundmi , Amelia ka  ka festuar 20 vjetorin e lindjes dhe Scott ka vendosur që ta surprizojë. Cifti ka udhëtuar drejt Miami dhe Scott i ka dhuruar modeles një varëse. Gjithashtu ai ka vendosur që ti dhurojë asaj edhe një fotografi me vlerë 57,500 dollarë e cila tregon një modele veshur me një xhaketë sportive dhe një triko.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu