• |
ide | kryesore

Durrës/ I vodhën lekët turistit polak në bregdet, ndalohen 2 të rinjtë

-Instant, Lajme, Të fundit

Dy të rinj janë ndaluar nga Policia pasi i kanë vjedhur një sasi parash një shtetasi të huaj në bregdet.Sipas policisë të arrestuarit janë O. T., 19 vjeç dhe O. M., 17 vjeç, të dy banues në lagjen nr. 13, Plazh, Durrës.


Ndalimi i këtyre shtetasve u bë pasi më datë 10.06.2021, në lagjen nr. 13, Plazh, Durrës, në bregdet, i kanë vjedhur një sasi parash në portofol, shtetasit L. Z.  Personi që ra pre e grabitjes ishte një turist polak.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.