• |
ide | kryesore

Greqi/ Mori leje për lirim të përkohshëm, shqiptari nuk kthehet më në burg

-Instant, Arkiva, Lajme

Një shqiptar nuk është rikthyer më në burg në Greqi pasi mori lejen e përkohshme për lirim.


38-vjeçari u lirua dhe pasi përfundoi afatin nuk u rikthye për të vijuar dënimin në burgun bujqësor të Kassavetias.


Ai ishte dënuar për vjedhje dhe sot i mbaroi liria, por ai nuk është paraqitur në burg dhe është shpallur në kërkim nga autoritetet greke.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu