• |
ide | kryesore

Kuptimi i tatuazhit të ri të Angelina Jolie

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar se aktorja Angelina Jolie ka bërë një tatuazh të ri.


Paparacët  kanë fotografuar aktoren duke ecur në New York dhe kanë arritur të zbulojnë tatuazhin e saj të ri i cili ndodhej në krahun e saj të djathtë. Jolie kishte shkruar një citim në italisht  “Eppur Si Muove” nga matematikani, fizikanti, astronomi dhe filozofi Galileo Galilei.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu