• |
ide | kryesore

Video/ Euro 2020, Hollanda ka nevojë për penallti, që të marrë avantazhin ndaj Austrisë

F1, Sport, Video

Memphys Depay ka shënuar golin e avantazhit për Holandën nga pika e bardhë e penalltisë në minutën e 11′-të të sfidës me Austrinë. 11-metërshi u fitua nga Dumfries dhe arbitri e akordoi vetëm pasi e pa me VAR. 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu