• |
ide | kryesore

Zonat e Tiranës që nesër do të jenë pa energji elektrike

-Instant, Arkiva, Lajme

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, OSHEE njofton se do të stakohet energjia elektrike në disa zona të Tiranës ditën e nesërme. Në vijim të punimeve për investimin për rikonstruksionin e kabinave, ditën e nesërme do të stakohet energjia në Rrugën “Muhamet Deliu” nga ora 09:00 deri në 16:00 dhe pjesërisht një pjesë e rrugës “Bardhyl”, rruga “Hoxha Tahsim”, rruga “Odhise Paskali”, një pjesë e zonës së Ndroqit, Picallë, Gërdec, Valiasi i Ri, nga ora 09:00-15:00.


Njoftim i plotë për abonentët Tiranë:
Stakim, 18 qershor
Në vijim të punimeve për investimin për rikonstruksionin e kabinave, në datën 18 qershor do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë:
09:00-16:00
Rruga “Muhamet Deliu”
09:00- 15:00
Pjesërisht një pjesë e rrugës “Bardhyl”, rruga “Hoxha Tahsim”, rruga “Odhise Paskali”, një pjesë e zonës së Ndroqit, Picallë, Gërdec, Valiasi i Ri


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu