• |
ide | kryesore

Cilat janë trendet e këpucëve për vitin 2021

-Instant, Paparazzi, Slider

Nëse nuk e keni vënë re, 2021-shi është drejt fundit – kështu që le të flasim pak për trendet e këpucëve/sandaleve që pjesa tjetër e vitit do të sjellë, gjatë verës dhe më tej.


Nëse po kërkoni të shtoni diçka në garderobë, ose thjesht doni të dini sa u jeni afruar blerjeve aktuale me trendet – zbuloni 10 modelet e 2021-shit më poshtë:


#1 – Zinxhirë të trashë

10 trende këpucësh e sandalesh për 2021-shin që për pak

10 trende këpucësh e sandalesh për 2021-shin që për pak

10 trende këpucësh e sandalesh për 2021-shin që për pak

#2 – Shapka, sandale me gisht

10 trende këpucësh e sandalesh për 2021-shin që për pak

10 trende këpucësh e sandalesh për 2021-shin që për pak

10 trende këpucësh e sandalesh për 2021-shin që për pak

#3 – Këpucë loafers, por me takë

10 trende këpucësh e sandalesh për 2021-shin që për pak

10 trende këpucësh e sandalesh për 2021-shin që për pak

10 trende këpucësh e sandalesh për 2021-shin që për pak

#4 – Sandalet me shumë lidhëse

10 trende këpucësh e sandalesh për 2021-shin që për pak

10 trende këpucësh e sandalesh për 2021-shin që për pak

10 trende këpucësh e sandalesh për 2021-shin që për pak

#5 – Gjysmë-këpucë, ngjyra neutrale

10 trende këpucësh e sandalesh për 2021-shin që për pak 10 trende këpucësh e sandalesh për 2021-shin që për pak

#6 – Sandale sportive

10 trende këpucësh e sandalesh për 2021-shin që për pak

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu