• |
ide | kryesore

E rëndë në Dibër, 32 vjeçari tenton vetëvarjen me litar

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 32-vjeçar nga Bulqiza tentoi të vriste veten, por familjarët arritën të ndërhyjnë në kohë. Të afërmit kanë njoftuar ambulancën dhe e kanë dërguar menjëherë në spital.


Gjendja shëndetësore e shtetasit, identiteti  i të cilit nuk bëhet i ditur, paraqitet e rënduar. Nga policia njoftohet se mund të transportohet me helikopter drejt Tiranës. Në vendngjarja ka mbërritur dhe grupi hetimor, i cili po punon për zbardhjen e ngjarjes.


1 Comment

 1. Kur Mazniket hane me nje kafshate biftekun 1000 euro, kur Gjonajt flene ne carcafe 700-900
  euro nata, kur mbledjet e qeverise behen neper hotele luksoze, kur qeveritaret zhyten ne luks
  te shfrenuar per vete e sojin e tyre duhen edhe ca litar per qafat e hallexhinjeve te grabitur qe
  ata te argetohen e te kenaqen tuj u qesh tek shohin viktimat e babezise te tyre drej jetes se
  pasosun. Tani qe zgjedhjet i grabiten dhe shpresat u shuan per nje pjese te madhe te popullit,
  le te bejne edhe nje tender per litar per qafat e qytetareve te pashprese, le ti marrin me cdo cmim
  se viktimat jane gati ti paguajne me ……jeten e tyre.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu