• |
ide | kryesore

Kim Kardashian: Suksesi i “KUWTK” erdhi nga videoja ime intime

-Instant, Paparazzi, Slider

Kim Kardashian ka folur së fundmi rreth përfundimit të “Keeping Up with The Kardashian”.


Ajo ka treguar se beson se suksesi i këtij spektakli ka ardhur fillimisht nga video e saj  intime me ish- të dashurin e saj, Wille Ray.Gjithashtu ajozbuloi se nga gjithë gabimet që mund të ketë bërë në jetë, këtë do të dëshironte që ta fshinte përgjithmonë nga kujtesa. Kardashian u shpreh se uron që fëmijët e saj të mos e pyesin pasi kjo gjë është në të kaluarën. “Nuk më është dashur akoma të ndeshem me këtë pyetje nga ana e tyre, dhe për fat të mirë mendoj se kaq shumë vite kanë vazhduar dhe kaq shumë gjëra kanë ndodhur pozitivisht saqë kjo me të vërtetë e fshin atë”, rrëfeu Kim.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu