• |
ide | kryesore

Kryeprokurorja e Tiranës Elisabeta Imeraj tërhiqet nga kandidimi në SPAK

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Kryeprokurorja e Tiranës, Elisabeta Imeraj, është tërhequr nga kandidimi në Prokurorinë e Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit.


Elisabeta Imeraj kishte kandiduar për t’u bërë pjesë e SPAK në shkurt të vitit 2019, por sot ajo ka marrë vendimin për t’u tërhequr.


6 Comments

 1. Burgu ???? Pasuria e njeriut te pabreke ???? burri, vjehrra, gjyshi ,gjyshja te sajet dhe te burrit, ?????? Kjo eshte jo shurre por funderrine qe ka shkaterruar nje Institucion…….
  Shikojeni kete vemje nder vite si eci………. ushunjeze, zvarranike dhe sherbetore e se keqes

 2. Gjithmone e keqja ne kete vend ka qene e pafajshme . Por ajo qe eshte me e paimagjinueshme , e keqja ka triumfuar gjithmone . Nje vend pa drejtesi eshte si nje peme qe lule nuk ka per te çelur kurre . Nje vend pa drejtesi ka per te ecur rrakapjekthi , do zvarritet , do perpelitet dhe perseri do kthehet nje hap me pshte sesa nga aty ku u nis .
  Cikle te tilla , nje hap para e tre pas do jene derisa ne kete vend drejtesia te mos prodhoje drejtesi . Aq me keq behen gjerat dhe aq me e zymte e ardhmja kur shikon se ky popull e pranon nje gje te tille si diçka normale . Nje shprehje thote : Jeton shqiponja ne maje te malit por jeton edhe miza ne b*th te kalit . Ne si popull e mbajme veten per shqiponja por ne realitet sillemi si miza . Ky vend , sot per sot ka nevoje per heronj .

 3. Lapsi, pse u investua qe Elisabeta te dale ne TV klan? pse duhej ripjellja ta nxirrte ne TV KLAN elisabeten ?

  ka me qindra gjyqtare e prokurore qe jane vleresuar nga KPK, pse u investua ne media dhe ne emisonin me mediatike NR 1 per elisabeta imerjan ?

  investigoni nderin qe ka bere elisabeta ne shkelje te ligjit per llogari te Ripjelljes?

  Hidhni drite mbi keto gjera qe shume i dine por publiku i gjere nuk i di.

  Cili eshte favori i elisabetes? cfare ka pasur kunder ripjelljes qe kaloi KPK?

  PSh donika prela u mor vesh, edhe arta artistja, edhe dvorani, pra keta pas permbushjes se detyrave u levizen ne vende pa shume publicitet….

 4. Para se të merren me Doshin dhe njerëzit e partisë tij, le të merren paksa me emrin e parë dhe emrat që do të vijnë pas tij, (si non-grata) nga lista e gjatë e DASH për Shqipërinë. Le të merren edhe me celulën e çerfitikuar të korrupsionit që kanë sot në gjirin e asaj partie, dhe që kryetari i rizgjedhur, i mbron me fanatizëm. Le të merren madje edhe me Lulzimin, emri i të cilit akoma nuk është fshirë nga dosjet e Prokurorisë, edhe pse ai mundohet të fshihet pas mandatit të fituar me vota të blera.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu