• |
ide | kryesore

Ndërron jetë aktori Frank Bonner

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori Frank Bonner,ka  ndërruar jetë në moshën 79 vjecare.


Lajmi u konfirmua për mediat nga familja e tij të cilët deklaruan se aktori vdiq më 16 qershor  si rezultat i ndërlikimeve nga demenca e trupit Lewy.Bonner njihet për  komeditë  “Who’s the Boss?”, “Head of the Class” dhe “Newhart”.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu