• |
ide | kryesore

“Spice Girls lancojnë albumin e ri me rastin e 25 vjetorit të “Wannabe”

-Instant, Paparazzi, Slider

Grupi “Spice Girls”, ka zbuluar se do të publikojnë një album të ri,  me rastin e 25 vjetorit të lancimit të këngës “Wannabe”.


Përmes faqes së tyre zyrtare në Instagram,ato kanë njoftuar se albumi i titulluar “Wannabe 25” do të përmbajë versionin origjinal por edhe versionin remix. Gjithashtu , fansat do mund të dëgjojnë në album edhe baladën që nuk është publikuar kurrë më parë, “Feed Your Live”.“Spice Girls” është një grup britanik i muzikës pop, i themeluar në vitin 1994 që përbëhej nga Gary Halliwel, Victoria Beckham, Melanie Brown, Emma Bunton dhe Melanie Chisholm


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu