• |
ide | kryesore

Tiranë/ Gjendet një person i pajetë, dyshohet vetëvrasje

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 57-vjeçar është gjendur i pajetë pas mesnatës në banësën e tij në kryeqytet. Sikurse njofton policia, dyshohet se në gjendje të rënduar psikologjike shtetasi me iniciale XH.B. është vetëvrarë me armë zjarri pistoletë.


Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.


1 Comment

 1. Qe nje grup pushtetaresh te babezitur te jetojne ne luks duke grabitur taksat e pronat e popullit

  njerzit kane mbet ne pike te hallit dhe vetvriten. Por edhe e meritojne vdekjen sepse eshte me mire

  te vdesesh duke luftuar ata qe e kane cuar ne ate gjendje te pashprese se sa te luftojn kundet vetes.

  Eshte pikerisht kjo qe deshiron me teper qeveria rilindase, qe njerzit te ndihen te pashprese , te

  behen pesimist e te mos gjejne rrugedalje pervec se ose te largohen ose te ndjekin shembullin e

  ketij hallexhiu.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu