• |
ide | kryesore

Turisti norvegjez ndërron jetë sapo doli nga dushi ne Ksamil

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Turisti Frank Uestgard, 56 vjeç nga Norvegjia ka humbur jetën në Ksamil.


Ai është ndjerë keq pasi ka dalë nga dushi dhe është drejtuar për në qendrën shëndetësore të Ksamilit ku ka ndërruar jetë. Shtetasi norvegjez ishte së bashku me të dashurën për pushime në Shqipëri.


Mësohet se tursti i huaj kishte probleme me presionin në gjak. Turpi ndodhet në morgun e spitalit të Sarandës dhe nesër do të transportohet në Tiranë pranë mjekësisë ligjore.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu