• |
ide | kryesore

50 mijë doza të vaksinës kineze mbërrijnë në Rinas

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ka mbërritur në aeroportin e ‘Rinasit’ ngarkesa e radhës prej 50 mijë dozash të vaksinës kineze Coronavac. Lajmin e ka bërë me dije vetë kryeministri përmes një postimi në facebook, ku thekson se numri i përgjithshëm i vaksinave të mbërritura deri tani në Shqipëri ka shkuar në 1,067,950 doza.


“Ritmet e vaksinimit do të vijojnë të rriten ditë pas dite, për një sezon turistik përtej pandemisë”, shkruan Rama mes të tjerash në facebook.


3 Comments

  1. “Ritmet e vaksinimit do të vijojnë të rriten ditë pas dite, për një sezon turistik përtej pandemisë” – shkruan Rama.

    P*dh sat’ëme Rame!

  2. Keshtu eshte kur ke lider kriminel dhe jo vetem ai. Shume shkencetar ne bote po japin alarmin qe vaksinat jane nje helm qe po injektohet njerezve por plani Gates and Co ecen perpara pasi mediat po censurojne cdo lajm kunder vaksinave

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu