• |
ide | kryesore

Britney Spears zbulon nëse do i rikthehet muzikës

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Britney Spears ka zhvilluar së fundmi një bisedë me fansat e saj.


Përmes rrjetit social , Instagram, Britney u ka kthyer përgjigje disa pyetjeve nga ndjekësit. Pyetja më e shpeshtë që iu bë këngëtares ishte në lidhje me karrierën e saj, nëse do të jetë në gjendje të performojë sërish në një skenë.“Pyetja është, ‘Jam gati të ngjitem sërish në skenë?’. Nuk ja kam idenë. Po kënaqem për momentin. Jam në një tranzicion në jetën time dhe po shijoj veten”, u  përgjgj ajo. Spears nuk ka performuar në një skenë që nga viti 2018-të, duke qenë se prej kohësh  është në një betejë ligjore me babain për shkak të kujdestarisë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu