• |
ide | kryesore

Flet piloti grek: Gjithmonë do ta dua gruan time, por tani nuk e kthej dot kohën pas

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

“Do të doja të kthehesha pas në kohë, të ndryshoja gjithçka. Mos të shkatërroja jetën tonë, të Carolinës, të voglës tonë, timen”.


Kështu është shprehur për mediet greke, piloti 32-vjeçar, Babis Anagnostopoulos, që mbyti për vdekje bashkëshorten e tij, 20-vjeçaren Caroline.


Mbrapa qelisë së errët ka shprehur pendesë për krimin makabër që kreu, duke thënë se nëse do të kishte mundësinë të kthente kohën pas do e bënte, për të mos shkatërruar jetën e Carolines, vajzës së tyre dhe të tijen.

Piloti ka folur shkurt për këtë ngjarje, ndërsa gazetarët, e kanë pyetur se çfarë do të mendojë e bija e tyre, kur të rritet e të mësojë të gjithë të vërtetën. Babis, ka thënë se aktualisht nuk ka koment në lidhje me këtë pyetje, duke mos dëshiruar të flasë më tej.

Gazetarët gjithashtu, kanë ngulmuar edhe te përqafimi që ai i dhuroi nënës së gruas, pikërisht, në ditën e përkujtimit të saj. Për këtë episod ai është shprehur:

“E dhurova atë përqafim sepse u pendova. Ndjeva dhimbjen e saj. Unë gjithmonë e kam dashur vjehrrën time, gjithmonë do e dua Caroline”.

Kujtojmë se, pasi ka pohuar përfundimisht 37 dite me pas se ai është vrasësi, janë hedhur poshtë pretendimet e para te tij se vdekja ka ardhur pas një konflikti verbal qe kane pasur, pasi treguesit e rrahjeve te zemrës ne orën e vajzës provojnë qe ai është përpjekur ta mbysë ne momentin kur ajo flinte, ndërsa 20 vjecarja ka luftuar rreth 6 minuta, por nuk ka mundur ti beje balle fuqisë mashkullore.

3 Comments

  1. Grek pedofil, por edhe prinderit anglez nuk e kane menduar mire. Ja jep vajzen qe 14 vjeç ta palloj nje pervers 13 vjet me i madh.

  2. Isshtë koha të ndaj dëshminë time, unë jam Nelson dhe i lumtur ndërsa dëshmoj këtu, unë u njoha me baba Ogbogo nga nëna ime kur zbuloi se nuk mund ta bëja gruan time shtatzënë pas 3 vitesh martesë. Pra, këto sollën kaq shumë telashe në martesën time dhe çuan në një divorc. ajo tha, ai është shumë shpirtëror dhe mund ta bëjë gruan time të kthehet tek unë me gëzim dhe ne mund të kemi fëmijë së bashku. Në fillim, unë dyshoja jo derisa e kontaktova atë dhe pastaj hodha magji të fuqishme mbi mua dhe e bëra gruan time të kthehej tek unë pasi bëra ato që ishin në nevojë. Tani, ne jemi të lumtur me fëmijë të bukur. Nga dita kur Great BaBa Ogbogo punoi për mua dhe zgjidhi problemet e mia. Unë bëra një zotim të fortë se sa të jem gjallë, unë do të vazhdoj të dëshmoj për mirësinë e veprave të tij të mëdha, dhe për ata që gjenden atje përballë marrëdhënieve dhe vështirësive martesore duhet ta kontaktojnë shpejt dhe të bëhen një dëshmitar i lumtur si unë. Unë e lashë kontaktin e tij këtu, Email: [email protected] ose arrija tek ai përmes numrit të tij WhatsApp. +2349020168697
    Ai bëri që ish gruaja ime të kthehej tek unë me gëzim
    Ai më shëroi nga një njeri impotent në një burrë të vërtetë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu