• |
ide | kryesore

Video/ Super Shaqiri: dygolësh kundër Turqisë e shpresë për Zvicrën

-Instant, Sport, Video

Është pasditja e Xherdan Shaqirit dhe Zvicra kthehet të shpresojë nëse jo për kalimin direct, për një vend mes të tretave më të mira, me shqiptarin që ka shënuar dygolëshin e tij personaj dhe të tretin për Zvicrën, që udhëheq 3-1 përballë Turqisë, në ndeshjen e fundit të Grupit A, por ka nevojë ende për golavarazh për të kaluar Uellsin në renditje.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu