• |
ide | kryesore

VIDEO+18/ Gazetarja e njohur kalon këmbët si Sharon Stone, por zbulon pjesët intime

-Instant, Arkiva, Lapsi Leaks

Prezantuesja e njohur e RAI, Paola Ferrari është vënë një qendër të polemikave për shkak të një incidenti që ndodhi gjatë komentimit të ndeshjeve të kampionatit europian.


E veshur me fustan të zi prezantuesja seksi, shihet teksa kryqëzon këmbët alla Sharon Stone, por ka bërë që pjesët intime të duken në transmetim.


Ky incident ka bërë xhiron e internetit në rrjetet sociale, teksa të shumtë ishin shikuesit që menduan se Paola nuk kishte veshur të brendshme. Në një reagim që ka bërë 60-vjeçarja mohon gjithçka.

“Ajo është bërë virale. Ata po përdorin më shumë VAR-in (për këtë incident), më shumë sesa në Kampionatin Europian. Ndodhi, por asnjë nuk është serioze”, – u shpreh prezantuesja.

Disa shkruajnë se kanë parë një tatuazh të një fluture, në pjesën intime.

“Unë mund t’ju siguroj se nuk kam një flutur të tatuazhuar, nuk fluturoj aq lart. Shkurtimisht, videoja virale duket pak e ekzagjeruar, por prezantova dy mbrëmje me pantallona.

Sharon Stone nuk kishte veshur të brendshme në atë skenë. Unë, nga ana tjetër, preferoj të mbroj shëndetin dhe higjienën”, – deklaroi prezantuesja. ©LAPSI.al

1 Comment

  1. Duket si 60 vjece nga kembet te video e dyte. Ne fytyre me shume kirurgji.

    Poshte kembeve duket sikur kishte vendosur unazen e marteses 🙂

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu