• |
ide | kryesore

Rama justifikohet: Me mandat pa mandat, unë nga Vlora nuk ndahem as sot as mot

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Kryeministri Edi Rama është justifikuar për vendimin që të mbajë mandatin si deputet në qarkun e Durrësit. Me anë të një statusi në Twitter, Rama shkruan se pavarësisht se do të mbajë mandatin në Durrës, nuk do të ndahet kurrë nga Vlora.


“Vlora ishte, është dhe do jetë deri në fund në zemrën time, kështu që me mandat pa mandat, unë nga Vlora nuk ndahem as sot as mot, ndërkohë në mendjen time Durrësi është vendi ku Mandati i Tretë duhet të sjellë një hop të ri, jo vetëm për atë qytet po për krejt #Shqipërinë2030,”-shkruan Rama.


5 Comments

  1. OSE KY GREGU OSE ESHTE I KRISTAQIT OSE PSE KY NUK E PADITE YMER GELBAZA KELLIREN PER FALCIFIKIM TE CERTIFIKATES SE LINDJES SE GREG KRISTAQ RAMES thotë:

    I KA ME AFER BANDEN E AVDYLAJVE ME KAFE NE MENGJESE

  2. Nuk i plas më kari njeriu, o karabush me mjeker!
    12 qe ke ne koke, neuronet tregon?

  3. O gjigand, ti mos hajde fare ne Vlore. Ti dhe ato brekushet me mut te sjellesh ne Vl,nga ne e ke te mare voten- tha nje patronazhist:).

  4. Vlora, prone me tapi te rregullta e Zaho Rames lene trashegim nga babai I ndjeri Edi Rama. Ta gezosh o bir rryp pas rrypi e brez pas brezi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu