• |
ide | kryesore

Tritol mobilerisë në Lezhë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një mobileri ishte shënjestra e një shpërthimi tritoli që ka tronditur mesnatën e mbrëmshme zonën në rrugën Lezhë – Milot.


Një sasi lënde plasësë ka shpërthyer në mobilerinë me pronar Defrim Ajazin.


Detaje nga policia: 

Më datë 20.06.2021, rreth 23:40, në aksin rrugor Lezhë-Milot,, në mobilerinë në pronësi të shtetasit D.A., banues në Tiranë, ka shpërthyer një sasi e dyshuar lëndë plasëse, e cila ka shkaktuar vetëm dëme materiale.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar forcat e Policisë dhe grupi hetimor ku po vijon puna për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu