• |
ide | kryesore

VIDEO VIRALE/ Deputetja e Vetëvendosje shpërndan pamjet duke u puthur me një vajzë

-Instant, Arkiva, Lapsi Leaks

Aktorja Adriana Matoshi, tashmë deputete e Parlamentit të Kosovës në radhët e Lëvizjes Vetëvendosje tërheq shpesh vëmendje në publik me veprime të jetës së saj private.


Ajo ka marrë komente të shumta për shkak të lidhjes me Keith Groenveld, një djalë me ngjyrë dhe më të ri në moshë.


Matoshi është mjaft aktive në profilin e saj në Instagram ku ndan me ndjekësit foto apo video të ndryshme nga puna apo jeta private.

Një video e fundit ka marrë shumë vëmendje pasi ajo ka puthur në buzë një miken e saj me rastin e ditëlindjes.

Matoshi thotë se e bëri këtë për shkak se mikja e saj nuk është përdoruese e Tik Tok dhe e sfidave që qarkullojnë në të. ©LAPSI.al

Adriana Matoshi merr surprizën më të bukur nga partneri i saj - Abc News

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu