• |
ide | kryesore

Covid-19 në Kosovë/ 1 viktimë dhe 18 raste të reja

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Në 24 orët e fundit në Kosovë është regjistruar një viktimë nga COVID-19 dhe 18 raste të reja me këtë virus.


Ndërsa, 14 persona janë shëruar gjatë 24 orëve të fundit.


Deri tani në Kosovë janë regjistruar 107 mijë e 673 raste të infektuara me COVID-19 dhe 2 mijë e 253 viktima.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu