• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit për këtë të martë

-Instant, Lajme, Të fundit

Pritet një tjetër ditë e kthjellët dhe e nxehtë, me vranësira të lehta gjatë paradites në zonat perëndimore, ndërsa pasditja zhvillon vranësira në zonat malore, por jo reshje. Temperaturat vijojnë me rritje në të dy vlerat e ditës duke variuar nga 14 në 37-38°C.


Era do të fryjë e lehtë në tokë dhe mesatare në det nga drejtimi jugor gjatë gjithë ditës, duke krijuar në det dallgëzim të ulët.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu