• |
ide | kryesore

Sarandë/ 4-vjeçari bie nga ballkoni teksa po luante, me urgjencë në spital

-Instant, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Sarandë. Një fëmijë 4-vjeçar ka rënë nga ballkoni aksidentalisht teksa po luante.


Ngjarje ndodhi mbrëmjen e së hënës në Konsipol. 4-vjeçari është transportuar drejt spitalit të Sarandës, ku aktualisht po merr mjekim mjekësor.  Familja e fëmijës është me origjinë nga Berati dhe punojnë në Konispol.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu