• |
ide | kryesore

Video/ Sterling i jep avantazhin Anglisë me pikën e tij më të dobët

-Instant, Sport, Video

Raheem Sterling vazhdon të frymëzohet nga ambjenti i Wembley dhe në ndeshjen e fundit të grupit kundër Republikës Ceke në të cilën Tre Luanëve i duhet fitorja për të mbajtur vendin e parë, sulmuesi i City shënon golin e avantazhit. Në minutën e 12, në vijim të një aksioni të gjatë, Sterling ka shënuar me kokë në shtyllën e dytë, duke e bërë të thjeshtë tani për Southgate.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu