• |
ide | kryesore

Will Smith jep detajet e autobiografisë së tij, ‘Will’

-Instant, Paparazzi, Slider

ëill Smith në eufori që fansat do t ëmunden të lexjnë jetëshkrimin e tij.


ëill Smith bëri disa postime gjatë fundjavës në llogarinë e tij të verifikuar në Instagram në lidhje me autobiografinë e tij të ardhshme, të titulluar “ëill”.


Në njërën, Smith përdori një filtër për t’i dhënë atij një fytyrë në stilin e karakterit Disney duke vënë në dukje se ishte “e çuditshme” – për të folur në lidhje me librin e tij të parë.

“Ka qenë një punë e dashurisë”, tha Smith. “Unë kam qenë duke punuar në të për dy vitet e fundit dhe më në fund është gati.”

Libri është planifikuar të dalë në treg më 9 nëntor.

©LAPSI.AL


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.