• |
ide | kryesore

Zonat e Tiranës që nesër do të jenë pa energji elektrike

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Energjia elektrike do të stakohet në disa zona të Tiranës ditën e nesërme, 23 qershor pas rikonstruksionit të kabinave. Pjesërisht zona pranë Depos së Ujit dhe rruga “Budi” do të preket nga mungesa e dritave gjatë intervalit kohor 09:00-16:00. Pershendetje/Njoftim për abonentët #Tiranë


Stakim, 23 qershor


Në vijim të investimit për rikonstruksionin e kabinave, në datën 23 qershor gjatë intervalit kohor 09:00-16:00 do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë: Pjesërisht: Zona pranë Depos së Ujit dhe rruga “Budi”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu