• |
ide | kryesore

Alex Rodriguez nxit dyshimet për një romancë dashurie me ish partneren e Ben Affleck

-Instant, Paparazzi, Slider

Alex Rodriguez  është përfolur së fundmi për një romancë të re dashurie.


Sipas mediave , Alex ka filluar të shoqërohet me ish partneren e Ben Affleck, producenten Lindsay Shookus.  Gjithashtu “Page Six”, ka zbuluar se  Rodriguez ka marrë pjesë edhe  në festën e ditëlindjes së Shookus.Ben dhe Lindsay Shookus kanë qenë të lidhur nga viti 2017 deri në 2019.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu