• |
ide | kryesore

Chris Brown akuzohet për abuzim fizik

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtari Chris Brown është  akuzuar së fundmi për dhunë fizike.

Sipas mediave , një grua ka deklaruar në polici se Chris  e ka goditur në pjesën e pasme të kokës gjatë qëndrimit në shtëpinë e tij në San Fernando. Mirëpo ,disa burime kanë treguar se gruaja  nuk kishte lëndime të dukshme dhe  këngëtari ende nuk është akuzuar.


 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu