• |
ide | kryesore

Gjendet një person i pajetë pranë Qytetit Studenti

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një person i pajetë është gjendur pranë Qytetit Studenti në Tiranë.


Ai është pikasur nga kalimtarët pranë një fushe sporti.


Në vendin e ngjarjes kanë shkuar forca të policisë.

Dyshohet se bëhet fjalë për një arrest kardiak për shkak të temperaturave.

NJOFTIMI I POLICISE

Me datë 23.06.2021, në rrugën “Gramoz Pashko” tek Ish-Studenti, është gjetur pa shenja jete një shtetas ende i paidentifikuar, rreth 45 vjeç.

Nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se humbja e jetës ka ardhur si pasojë e një arresti kardiak. Grupi hetimor punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu