• |
ide | kryesore

12-vjeçarja mbytet në lumin Drin

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një ngjarje tragjike ndodhi ditën e sotme në Arras të Dibrës, ku një 12-vjeçare u mbyt në lumin Drin.


Ngjarja ndodhi në vendin e quajtur “Ura e Lushes”.


Ka qenë policia që në bashkëpunim me banorët e zonës kanë bërë të mundur gjetjen dhe nxjerrjen e trupit të së miturës.

Shkaqet e ngjarjes ende nuk janë bërë me dije, ndërsa grupi hetimor vijon hetimet për zbardhjen e ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu