• |
ide | kryesore

Merr flakë makina në ecje në Himarë (FOTO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një makinë ka marrë flakë në Qafën e Vishës në afërsi të Himarës. Makina me targa AB 413 AM ka qenë në lëvizje dhe sipas zjarrëfiksve dyshohet tej nxehja . Fatmirësisht ka vetëm dëme materiale dhe jo në njerëz.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu