• |
ide | kryesore

Stakime në rrjet, zonat e Tiranës ku nesër s’do të ketë energji elektrike

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Përmes një njoftimi zyrtar për mediat, OSHEE njofton se ditën e nesërme (datë 24.06.2021) disa zona të Tiranës do të mbeten pa energji elektrike. Njoftohet se do të bëhen rikonstruksione të kabinave dhe si pasojë, do të mbeten pa energji elektrike nga ora 09:00 deri në 16:00 zona te rruga “Siri Kodra”, rruga “Niko Avrami”, rruga “Halil Bega” dhe rruga “Sulë Gjashta”.


Njoftimi i plotë i OSHEE:


Pershendetje/Njoftim për abonentët #Tiranë
Stakim, 24 qershor

Në kuadër të investimit për mirëmbajtjen e kabinave, në datën 24 qershor gjatë intervalit kohor 09:00- 16:00 do të stakohet energjia në këto zona në Tirane: Pjesërisht: rruga “Siri Kodra”, rruga “Niko Avrami”, rruga “Halil Bega” dhe rruga “Sulë Gjashta”\

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu