• |
ide | kryesore

Video/ Kontrast i lehtë, por VAR sheh penallti: Benzema barazon rezultatin

-Instant, Sport, Video

Franca barazon rezultatin në fundin e pjesës së parë, falë një penalltie të dhënë për një kontrast mes Semedos dhe Mbappe në hyrje të zonës. Nuk duket penalltia më flagrante, por arbitri trgoi pikën e bardhë dhe VAR e konfirmoi, duke i dhënë mundësinë Benzema të shënojë golin e barazimit, duke lënë gjithcka të hapur për pjesën e dytë.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu