• |
ide | kryesore

Video/ Shikoni golin magjik të Feran Torres: 10 sekonda në fushë e prekja e parë

-Instant, Sport, Video

Në fushë vetëm prej 10 sekondash kur zëvendësoi Alvaro Moratën dhe është koha për lavdinë e Feran Torres. Lojtari i Manchester City u fut në fushë dhe në aksionin e parë, në prekjen e parë të topit, shënoi golin e katërt për Spanjën. Një prekje me finte përpara portierit Dubravka dhe një gol që cliron të gjithë festën e numrit 11 të iberikëve.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu