• |
ide | kryesore

3 viktima dhe 10 raste të reja me koronavirus në Maqedoninë e Veriut

-Instant, Lajme

10 persona janë infektuar me koronavirus gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut.


Ndërkohë sipas raportimeve nga institucionet shëndetësore bëhet e ditur se kanë humbur jetën 3 pacientë që kuroheshin në spitalet Covid-19.


Ndërkohë 17 pacientë janë shëruar nga koronavirusi. Maqedonia e Veriut vijon vaksinimin masiv ndërsa numri i rasteve aktive në vend është 241.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu