• |
ide | kryesore

Jennifer Aniston: Nëse do kisha flejtur me David Schimmer do e thoja me krenari

-Instant, Paparazzi, Slider
Aktorja Jennifer Aniston ka folur së fundmi për raportin e saj me aktorin David Schimmer.


Në ribashkimin e serialit “Friends”,dyshja pohoi se në fillimet e xhirimeve ata kanë patur pëlqim për njëri tjetrin. Mirëpo , në një intervistë për “SiriusXM show”, Jennifer ka mohuar të ketë patur dicka më shumë mes tyre. “Me siguri do e thoja me krenari që kam fjetur me Schwimmer, nëse do ndodhte, por jo.Ne kishim marrëdhëniet tona dhe kurrë nuk ishte koha e duhur. Nuk do funksiononte. E bukura është se ndjenjat që kemi patur i përcuam përmes Ross dhe Rachel. Prandaj pati sukses”, deklaroi  Aniston.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu