• |
ide | kryesore

Jennifer Aniston reagon pas aludimeve për një rikthim me Brad Pitt

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja Jennifer Aniston ka folur së fundmi rreth raportit të saj me ish partnerin, Brad Pitt.


Në një intervistë, aktorja ka deklaruar se ata janë thjesht miq me njëri-tjetrin.“Brad dhe unë jemi shokë, ne jemi miq. Dhe ne flasim,” u shpreh ajo. Gjithashtu Jennifer foli për ribashkimin  virtual me Brad dhe kastin e aktorëve të filmit “Fast Times at Ridgemont High. : “Ishte absolutisht argëtuese. Nuk ka asgjë të çuditshme, përveç të gjithëve që ndoshta e panë dhe donin të ndodhte. Ne u argëtuam dhe ishte për një qëllim të madh”, tha Aniston.Pas bashkimit të tyre virtual, të dy u panë duke përshëndetur njëri-tjetrin në tapetin e kuq në “Screen Actors Guild Awards”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu