• |
ide | kryesore

Këngëtari Mark Hoppus zbulon se vuan nga kanceri

Paparazzi, Slider

Mark Hoppus, këngëtari i Blink-182,ka zbuluar së fundmi se vuan kanceri.


Përmes rrjetit të tij social , Twitter, Mark tregoi për fansat se po trajtohet prej disa muajsh.“Është e frikshme, pornë të njëjtën kohë jam i bekuar me mjekë të mahnitshëm, me familjarë e miq”,deklaroi këngëtari.Gjithashtu ai tregoi  se do të vazhdojë të marrë trajtim në muajt e ardhshëm dhe se mezi po pret që të shërohet plotësisht.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu